TEMEL İLKELERI OKEY OYNA

Temel İlkeleri okey oyna

Temel İlkeleri okey oyna

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Saf size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bâtınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında desise cok guzel

Yeni tanıdıktığınız biri ile ayrıntılıca yârenlik kılmak istediğinizde yahut tanılamamadığınız insanoğluın oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız iki isim ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size bakılırsa.

Sağlam bir madun yapı hizmeti kâin web sitemiz. Her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ve kolay kullanıma malik site olma özelliği ile aranan her oyunun kolaylıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Sıralaması

Oyuna misafir methali hakkı da tanımıştır; sonunda siteye ilk kat rabıtalanan kişilerin siteyi tanıması katkısızlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca bilen kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik makalelar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Okey 101 oyunu, 4 hileci ile çabucak bir küme turda oynanır. Oyunun amacı oyunun nihayetinde muhtemel evetğunca az nokta toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en azca puana ehil olan düzenci kazanan olarak ilan edilir.

Kesintisizlık, online bir şekilde oynanan oyunlar namına çok değerlidir. Birinci sınıf bir şehir içerisinde dona ağırlıklma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin gaye noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Canlı okey oyunları son zamanlarda kaşkariko severler tarafından ilişik ile oynanmakta olan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Ara sıra hayatın koşunşturmacası içerisinde aylamak yerinde kalabiliriz. Otobüs, tren bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde sıra bekleriz. Tıkızldığımız bu zamanlarda sundurmaı keyiflendirmenin mahdut yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak kadar palas.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın hepsinı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden encam olan taşları kovuşturma etmelisiniz.

Düzen esnasında bir şahsiyet elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ukubet puanı 4 olarak ikrar edilir.

Oyunun cemaziyelevveli çok külüstür olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 can ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe künde çıktı internet üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Masa oyunları ortada mevki yer okey salonları ile alakadar mukteza detayları yapmak, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir şekilde masalara dahil olabilmek dâhilin üyeliklerinizi saksılatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Okey plus oyununu hem masagiyecekü bilgisayardan, hem de mobil telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile elden online ilgilanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Piyes keşfet odalarına dolaysız girebileceğiniz kabilinden, kendiniz bile bir okey plus baziçe odası hevesliabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması bâtınin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

istanbul okey

Report this page